Gastroenterológia (súkromná gastroenterologická ambulancia)

Potrebujete gastroenterologické vyšetrenie a hľadáte spoľahlivú gastroenterologickú ambulanciu v Bratislave? Nájsť dobrú gastroenterológiu v Bratislave bez dlhej čakacej doby na vyšetrenie môže byť naozaj náročné. Naša gastroenterologická klinika v Bratislave je tu však pre vás kedykoľvek budete potrebovať.

Uvedomujeme si, že gastroenterologické vyšetrenia nepatria u pacientov medzi obľúbené a preto v našej súkromnej gastroenterologickej ambulancii v Bratislave dbáme na vysokú profesionalitu a osobný a ústretový prístup ku každému pacientovi. Naša ambulancia je zároveň založená na dlhoročných skúsenostiach a vysokej odbornosti personálu. Naša gastroenterológia v Bratislave je pripravená vykonať u každého pacienta diagnostiku a následnú liečbu gastroenterologického ochorenia. Špecializujeme sa ako na gastrofibroskopiu, tak aj na kolonoskopiu.

Dobrá gastroenterológia v Bratislave nie je žiadnou samozrejmosťou. Presvedčte sa aj vy o tom, že nám vaše zdravie nie je ľahostajné. Ak hľadáte najlepšiu gastroenterologickú ambulanciu v Bratislave, neváhajte sa na nás obrátiť a objednať sa na vstupnú konzultáciu. Zdravie je totiž to najcennejšie, čo máme a preto vám ho pomáhame chrániť.

Pre akútnych a urgentných pacientov mame voľné termín

Proktologia 25.09.2023(Pondelok)11:15
Urologia 25.09.2023 (Pondelok)18:00

Kolonoskopia 03.10.2023(Utorok)11:30
Gastroskopia 26.09.2023(Utorok)09:30

Pre viac informácií, volajte na: +421 948 687 667