Pre akútnych a urgentných pacientov mame voľné termíny! Prijímame všetkých pacientov.

Proktológia 20.7.2024 (Sobota) 11:15

Urológia  22.7.2024 (Pondelok) 18:00

Neurológia 22.7.2024 (Pondelok) 11:45

Kolonoskopia 6.8.2024 (Piatok) 11:20

Gastroskopia 2.8.2024 (Utorok) 10:20

Často kladené otázky

Odpoveď: Áno, vyšetrujeme aj pacientky tesne po pôrode. Akútnych pacientov prijímame v deň objednania alebo ihneď na nasledujúci deň.
Odpoveď: Ide o najčastejšiu chybu, ktoú robia tehotné ženy. 90 % žien rieši bolesti dubovou kôrou, čapíkmi a odkladajú problémy až po pôrode kedy akútny problém prejde do chronického štádia. Z akútnej bolesti sa stanú permanentné, sprevádzané krvácaním. Na základe našich skúseností radíme všetkým tehotným ženám – ak majú bolesti a krvácanie z konečníka, aby sa bezodkladne objednali k proktológovi. Sme vysoko profesionálna klinika s najmodernejším vybavením. Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne. Vyšetrenie prebieha bez bolesti, precízne a miniinvazívne. A čo je najdôležitejšia – vyšetrenie nemá žiaden vplyv na Vaše bábätko.

Odpoveď: Cenu vstupného vyšetrenia uvádzame na našej stránke – 50 EUR. Cena vstupného vyšetrenia v nedeľu aj počas sviatkov je 100 EUR.

Dôvod, pre ktorý nezverejňujeme kompletný cenník je ten, že samodiagnostika pacienta sa len veľmi zriedka zhoduje s medicínsky stanovenou diagnózou.

Odpoveď: Všetkých akútnych pacientov vieme objednať do 24 hodín od zavolania, buď v deň volania alebo na druhý deň.

Problém riešime rádiofrekvenčne – laserom, v lokálnej anestéze. Zákrok trvá 15 minút, je úplne bez bolesti, nevyžaduje PN. Pacient ihneď pociťuje 100 % úľavu. V deň zákroku už viete šoférovať a vrátiť sa do bežného života.

Odpoveď: Proces prípravy nie je vôbec zložitý, stačí, ak dodržíte dva nasledovné kroky:

Večer pred vyšetrením okolo 18.00-19.00 hod si aplikujte 2 ks glycerínových čapíkov. Ráno pred vyšetrením nie je potrebné nič aplikovať a nie je potrebné ani prísť na lačno.

Pozn. Na kúpu glycerínových čapíkov nepotrebujete recept od lekára.

Odpoveď: Samozrejme, vieme Vám pomôcť. Zákrok riešime rádiofrekvenčné, trvá 15 minút, je úplne bez bolesti. Nevyžaduje PN a hlavne nemá žiadny vplyv na Vaše bábätko, práve naopak. Zaručí Vám 100 % úľavu a ľahší pôrod.

Odpoveď: Samozrejme, naša klinika poskytuje konzultácie pre všetkých pacientov bez ohľadu na to, či bol pacient riešený u nás, alebo na inej klinike.
Odpoveď: Z vlastnej skúsenosti vieme, že až 80% pacientov, ktorí k nám prichádzajú z iných súkromných kliník, boli zle diagnostikovaní. Bolo im navrhnuté nesprávne riešenie, ktoré by viedlo k ďalším komplikáciám. S nesprávnou diagnostikou sa stretávame prakticky každý deň, keď nás kontaktujú pacienti s požiadavkou na odstránenie vnútorných hemoroidov, análnych polypov, vonkajších hemoroidov atď. Preto radíme všetkým pacientom – ak máte akékoľvek pochybnosti, je vhodné si vypočuť aj druhý názor.
Odpoveď: Každé akútne krvácanie z konečníka objednávame do 24 hodín od zavolania. Večer pred vyšetrením je potrebné aplikovať 2 KS glycerínových čipkov. Vďaka nášmu modernému vybaveniu vieme ihneď zistiť zdroj krvácania a vylúčiť napríklad nádorové ochorenie, zápal hrubého čreva alebo análne polypy.

Odpoveď: Vnútorné hemoroidy riešime najnovšou metódou LHP . Liečbu realizujeme v lokálnej anestéze, nevyžaduje sa hospitalizácia, ani PN. Pacient je po zákroku prepustený do domácej starostlivosti.
Trvanie zákroku: 30 – 45 min.