Pre akútnych a urgentných pacientov mame voľné termíny! Prijímame všetkých pacientov.

YIT - STEIN2

Bernoláková 3,
811 07 Bratislava

+421 948 687 667

Konzultácie 24/7

Po - Pi: 07:30- 15:30

So - Ne: podľa dohody

Často kladené otázky

Áno, vyšetrujeme pacientky aj tesne po pôrode. Akútnych pacientov prijímame v deň objednania alebo ihneď na nasledujúci deň.

Ide o najčastejšiu chybu, ktorú tehotné ženy robia. Až 90% žien rieši bolesti dubovou kôrou, čapíkmi a odkladá problémy až po pôrode. V takomto prípade hrozí, že problém prejde do chronického štádia a z akútnej bolesti sa stane permanentná, sprevádzaná krvácaním. Odporúčame všetkým tehotným ženám, aby sa v prípade bolesti a krvácania z konečníka bezodkladne objednali k proktológovi. Ako vysoko profesionálna klinika s najmodernejším vybavením, pristupujeme ku každému pacientovi individuálne, profesionálne a precízne. Samozrejme najdôležitejšie – vyšetrenie nemá žiaden vplyv na vaše bábätko.

Cenu vstupného vyšetrenia uvádzame na našej stránke– 49, 90 EUR.

Cena vstupného vyšetrenia v Nedeľu a počas sviatkov je– 99, 99 EUR.

Dôvod pre ktorý nezverejňujeme kompletný cenník je ten, že samodiagnostika pacienta sa len veľmi zriedka zhoduje s medicínsky stanovenou diagnózou.

Všetkých akútnych pacientov vieme objednať do 24 hodín od zavolania. Vyšetríme vás v daný deň  alebo na druhý.

Problém riešime rádiofrekvenčne – laserom, v lokálnej anestéze. Zákrok trvá približne 15 minút a je úplne bezbolestný. Nevyžaduje sa PN a pocit úľavy je okamžitý. V deň zákroku sa viete ihneď sa vrátiť do bežného života k bežným činnostiam.

Proces prípravy nie je vôbec zložitý, stačí, ak dodržíte dva nasledovné kroky:

  • Večer pred vyšetrením medzi 18.00-19.00 hod si aplikujte 2ks glycerínových čapíkov.
  • Ráno pred vyšetrením si opätovne aplikujte 2ks glycerínových čapíkov.

Poznámka- Glycerínové čapíky sú voľnopredajné (na ich kúpu nie je potrebný recept od lekára).

Zákrok riešime rádiofrekvenčne. Jeho trvanie je približne 15 minút, je bezbolestné, nevyžaduje PN. Nemá žiadny vplyv na vaše bábätko. Práve naopak, zaručí vám okamžitú úľavu a ľahší pôrod.

Samozrejme, naša klinika poskytuje konzultácie pre všetkých, bez ohľadu na to či bol pacient v minulosti liečený u nás alebo na inej klinike.

Až 80% pacientov prichádza so zlou diagnostikou, ktorej liečba zdravotný stav zhoršila. Preto odporúčame všetkým pacientom, aby si vypočuli aj druhý názor.

Každý prípad akútneho krvácanie z konečníka objednáme do 24 hodín. Večer pred vyšetrením je potrebné, aplikovať si 2ks glycerínových čípkov. Vďaka nášmu modernému vybaveniu vieme okamžite zistiť zdroj krvácania.

Pre akútnych a urgentných pacientov mame voľné termíny!

21.05.2022 (Sobota) 11:00

23.05.2022 (Pondelok) 09:00

Pre viac informácií, volajte na: +421 948 687 667